Atlikėjai

Atlikėjai

Samosad bend

facebook

Samosad bend - tai yra grupė iš Sankt Peterburgo (didžioji dalis muzikantų iš Karelijos, Rusijos šiaurės, todėl ir skamba kaip šiauretiskas dub'as), kuri koncertuodama kitose šalyse ir Rusijoje kviečia improvizacijai vietinius muzikantus. Yra draugų ir Vilniuje, kur SB keletą kartų koncertavo su MMS-band muzikantais. Samosad bend vadina savo pasirodymus dub-sessions, nes tai visada yra tikra improvizacija.

Vandenynas

Šios grupės gitaristas mėgsta seną roką ir bliuzą, nors pats apie save taip nepasakytų. Vokalistui patinka poezija, bet jei pavadini jį bardu, tai net nusipurto. Bosistas nepakenčia standartiskų melodijų, nors sieloj vokietis. Vienintelis būgnininkas griežtai palaiko ritmą ir reikalauja paaiškinti, ką "Vandenynas" groja ir kodėl.

ref/inter

facebook

Tai Vyginto Orlovo projektas, kuriuo nagrinėjami ryšiai tarp skirtingų medijų bei jų transformacijos procesai. Gyvo ref/inter pasirodymo metu, kuomet garsas paverčiamas vaizdu, laviruoja šalti garsai, kuriuos geriausiai apibūdina triukšmo žanras. Protarpiais jis pereina į kiek ramesnį ir abstraktenį ambientą, kuriam vaizdo nereikia.

Ringhold

facebook

Eksperimentinis, literatūriškas estų duetas, keliaujantis laike, kuriantis iš veidrodžių atspindžių ir kosminės energijos.

Žuvininkas

Vakarėlių dalyvis, sukantis plokšteles daugybėje lietuviškų sanbūrių. Visada iškalbingas muzika, o ne aprašymais. Lai taip paliks ir šįsyk...

Saulius Spindi

facebook

Saulius Spindi visų pirma užgimė skambesių ieškotojo Sauliaus Labanausko galvoje. Atkakliai bandant žaisti gyvenimo garsais ir instrumentais, vieno žmogaus projektas vėliau įsikūnijo gyvos muzikos grupėje, kurią išvysime „Postcosmos“ scenoje. 

Vilkduja

„Vilkduja“. Jų kūryba – tai žvilgsnis į vidurnakčio saulę pro žemėtą stiklą. Jų skleidžiamus garsus galima apibūdinti kaip „organic electronic/ritual triphop“, o muzikinės kelionės egzistencializmą stiprina būties gelmės kupini dainų tekstai. Retai koncertuojantis, ilgametę sceninę patirtį turintis kolektyvas kaskart originalus, nors ir išlaiko tą pačią švytinčią „vilkdujišką“ šerdį.

Golden Parazyth

facebook

Jau beveik metus savo kūrybą visai kita srove nukreipę „Golden Parazyth“ išlaiko bene kokybiškiausio lietuviškos muzikinės scenos projekto vardą. Jie buria pilnas sales ir vienija skirtingų žanrų mėgėjus – nuo rokerio iki reiverio. Jei anksčiau „Golden Parazyth“ buvo žinomas kaip duetas, tai naujausiuose koncertuose grupė pasitelkia bosistą ir būgnininką.
 

Paràra

Netikėtomis ritminėmis struktūromis išsiskiriantis penketukas iš Rygos „Paràra“. Postroko ir postpanko stiliuose naršantys latviai kuria jau beveik dešimt metų ir užsitarnavo ne tik vietos melomanų pagarbą. Savo vidines būsenas „Paràra“ ištransliuoja dvejais pašėlusiais būgnų komplektais bei trimis gaudžiančiomis gitaromis.

Tamsaulė

Tamsaulė - atmosferinės/ etninės/ elektroninės muzikos kūrėja, skambanti LRT radijuje, LRT Opus, Neringa FM. Tamsaulė išleidusi jau tris albumus: ,,Atstumai” (indie, downtempo, chillout), ,,Perpetua Oscillatio” (atmosferinis, tinkamas ramiam, gilėjančiam miegui), o 2017-ųjų pabaigoje - “Interflow” išleistas kartu su bulgarų atmosferinės muzikos kūrėju E.U.E.R.P.I.

Girių Dvasios

Firminis lingu lingu su folko elementais „Girių Dvasioms“ pelnė vieno įdomiausių lietuviškų elektroninės muzikos projektų reputaciją, o neįtikėtinas produktyvumas (13 albumų) atveria ypač plačias dub/techno erdves. Mini festivalyje Evaldas žada supažindinti su balandį pasirodysiančio naujausio darbo „Gaja“ kūriniais, nebus apsieita ir be senųjų jo hitų.

Interiors

Kreivesnės muzikos mylėtojams Interiors yra gerai žinomas vardas. Gytis iš „Kablio“ maišo krautroką, EBM (electronic body music) ir kitas psichodelinės pakraipos melodijas, kurdamas savotišką tamsiąją diskoteką su unikalia temperatūra. Chaotiška, gilu ir švelniai smaigsto – idealu slaptiems žvaigždėto vidurnakčio potyriams, kuriuos galbūt vėliau norėsis pakartoti ir vidurdienį.

Dovydas Bluvšteinas

Dovydą Bluvšteiną daugelis vadina šalies muzikinio gyvenimo legenda: renginių organizatorius, radijo laidų vedėjas, muzikos selektorius. Jo atrinkti garsai skambėjo tada, kai dauguma besilankančių Postcosmose dar nebuvo gimę. o atlikėjo pavardė buvo įrašyta prie daugybės gerai žinomų įvykių: FiDi, „Roko maršų“, „B2Gether“ ir kt.

Šarqs

Šarqs, arba kitaip Jono Šarkaus, muzikinė dėlionė - tai dramaturgijos kupinas, nenuspėjamas ir energetiškai aktyvus potyris. Impulsyviai pinami eksperimental, postpunk, minimal garsai čia susilieja su „Solo Ansamblio“ firminiu sad dance ir pasakoja istorijas apie patį Šarqs. „Aš reiveris pučiamųjų orkestre“ - sako Jonas ir užmena mums visiems mįslę. Atsakymus sužinosime po Šarqs įšstojimo Postcosmose.

AUTISM // OORCHACH

Šios garsinės amalgamos idėja kilo ganėtinai spontaniškai ir nors abu projektai veikia kiek skirtingose scenose, čia galima aptikti garsinių bei idėjinių bendrybių. "Postcosmosui" planuojamas pasirodymas, kuriame Autism post metalo atmosferon įsiterpia Oorchach ambientiniai toliai bei girgždančios artumos. Aišku, tai tik atspirties taškas, o rezultatą išgirsim.