Atlikėjai

Atlikėjai

SheepGotWaxed

facebook

Trijulė, virinanti džiazo, elektronikos ir akademinės muzikos mišinį, geba visiškai atpalaiduoti sąmonę ir joje atverti kosminius vaizdinius. Simonas, Adas ir Paulius, kurių pavardžių kombinacija nulėmė grupės pavadinimą, nuo pat susikūrimo pradžios savo muzikai aptikdavo netikėtas erdves ir situacijas tiek gimtinėje, tiek keliaudami po svečias šalis.

Sraigės Efektas

facebook

Instrumentinio trio gidas po energingus nakties siūbavimus. Tai neįpareigojantis instrumentinis spengsmas, kuris įtraukia ir nepaleidžia.

No Real Pioneers

facebook

Intelektualus maištas ir energingi dūžiai. Tai post-punk/scream’o trijų žmonių projektas – su daug emocijų, energijos, chaoso, liūdesio, šiek tiek vilties ir klajonių.

St Cheatersburg

facebook

Postpanko meistrai, atvežantys tamsą ir balandžius. Estų pigeon-punk muziką grojanti grupė iš Rytinių Talino blokų. Kai Estija tapo ES nare, jiems buvo leista kurti muziką ir stovėti už save. Jie tai ir daro. Energingai ir stipriai.

Local Blood

facebook

Garsiniai postpanko bučiniai. Tamsiai emocionalūs post-punk’eriai iš Vilniaus. Prikaustanys vaiduokliški gitarų rifai, nutolintas, kartais užrinkantis vokalas, melodijos vystomos ilgais hipnotizuojančiais pasažais ir kartais praplyštančios: tvirtą bosinį ritmą staiga suvirpina aukšta nata.

Extravaganza

facebook

Geležiniai sutemų legionieriai. Kviečia paklaidžioti po depresyvius „post-black metal“ ir postroko labirintus. Grupė teigia, jog jie nė iš tolo nepanašūs į stereotipinius metalistus, o savo muzikos nevelka į kitų panešiotus rūbus.

WhaleSounds

facebook

Švelnūs prietemų eksperimentai. WhaleSounds – tai pozityvumo kurstymas, publikos atpalaidavimas ir meditacija, kurios metu suteikiama galimybė susitikti su savimi ir išgirsti savo mintis. O muzikiniai ir teatriniai nardymai kviečia publiką į dviejų pasaulių: žemės ir povandeninio, realybės ir svajonės, esaties ir galimybės, lyginimą ir analizę.

Music InWallved

facebook

Erdvi muzika geriausiai skamba be sienų. Daugiainstrumentinė post-roko grupė iš Vilniaus patiks tiems, kam patrauklūs tokie projektai kaip Explosions in the Sky ar Mogwai. Instrumentinėmis muzikos platybėmis Music InWallved įtraukia klausytojus savo melodijų gyliu ir dinamika.

Chung Kran

facebook

Aušros dvelksmas su multiinstrumentalisto „čia ir dabar“. Versatilus, ideologiškai nutolęs nuo dabartinės visuomenės gyvensenos principų, išpažįstantis ‘boredofitall’ ideologiją, tikrumo ieško ten kur jo nėra.

Donis

facebook

Garso gurmanų ausis vilgys projektas Donis. Multiinstrumentalistas, įvairias kūrybines veiklas vykdantis menininkas iš Lietuvos pajūrio į Postcosmoso sceną atveš dar ganėtinai naują elektorinės muzikos srautą „БЕЗ ГРАЖДАНСТВА“ (išvertus iš rusų kalbos – „Be pilietybės“). 2016 - aisiais pasirodęs EP, iškirtinai istoriškas, su stipriais sentimentais autoriaus seneliui

McKaras

facebook

McKaras – šaltų garsų solo pagal laboratorijos taisykles. Fenomenalios asmenybės elektroninės muzikos ir vaizdo projekcijų derinys, kalbantis individo ir visuomenės, taip pat militaristinėmis bei mirties temomis